Wygrana w blasku reflektorów. Ossa-Unia 2:5

Działo się w naszym klubie w ostatni weekend stąd opóźnienie w publikacji raportu pomeczowego. Piękny to był wieczór dla naszej drużyny w Biskupcu.

Pierwsza połowa meczu nie należała do najlepszych w naszym wykonaniu. Graliśmy zbyt przewidywalnie, badając możliwości przeciwnika.

Pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy Ossy w 22 minucie meczu. Do wyrównania tuż przed przerwą doprowadza nasz kapitan Łukasz Luliński. W przerwie trener Chodowiec dokonał dwóch zmian. Krystiana Stańca i Jeremiasza Cacana zastąpili Patrick Barwiński i Karol Witkowski. Zespół z Biskupca ponownie wyszedł na prowadzenie 2:1 w 58 minucie meczu. Przeciwnicy podrażnili ambicję Biało-niebieskich i już 3 minuty po ich golu do wyrównania doprowadził Jakub Janiszek. W następnej akcji, 2 minuty po bramce Jakuba na prowadzenie Unię wyprowadził Patrick Barwiński. Zaczęliśmy grać zdecydowanie szybciej pod bramką przeciwnika. Gra nabierała płynności i z minut na minutę przewaga Unii była coraz bardziej widoczna. Nastąpiła piorunująca końcówka w naszym wykonaniu. Nasz wahadłowy obrońca Dominik Zakrzewski, który niedawno obchodził urodziny, postanowił sam sobie sprawić prezent urodzinowy i do dorobku naszej drużyny dorzuciła jeszcze dwie bramki - kolejno w 67 i 78 minucie. Na boisku pojawili się jeszcze: Patryk Bińczak, Piotr Trzciński, Dawid Jaśniewicz. Tak grającą Unię chcemy oglądać zawsze. W naszym zespole drzemie duży potencjał i cieszy fakt, iż zaczynamy grać na miarę swoich możliwości. Brawo drużyna i sztab szkoleniowy !!!