Twierdza Susz obroniona. Unia - Radomniak 2:0

Twierdza Susz obroniona !!!. W sobotnie popołudnie Unia zmierzyła się z Radomiakiem Radomno.

Zespół Biało- Niebieskich wygrał 2:0 po bramkach Karola Witkowskiego i Krystiana Stańca. Bramki Krystiana od lat cieszą kibiców przy Leśnej. Mnie cieszy szczególnie gol Karola. Praca jaką wykonuje na treningu procentuje. To już czwarty mecz wygrany z rzędu. Brawo dla drużyny. O samej grze oby zespołów nie możemy napisać wiele dobrego. Był to typowy mecz walki o każdy metr boiska. W wyniku zaciętości spotkania w drugiej połowie doszło do przepychanek między obiema ekipami. Czasem tak już w piłce bywa, że efektywność nie idzie w parze z efektywnością. Powinniśmy zwrócić uwagę na to jakie końcówki ostatnio gra nasz zespół. Zaczynamy wyróżniać się walką do ostatniej minuty meczu. Charakter drużyny coraz silniejszy. Dziękujemy licznie zgromadzonym kibicom. Z wami zawsze jest wspaniale. Byliście zdecydowanie 12 i 13 zawodnikiem. Liczymy na was już w następnym meczu w domu !!!