Dobra passa trwa! Wygrywamy z Tęczą 2:0

W sobotnim meczu nasz zespół pokonał Tęczę Miłomłyn 2:0. Grę rozpoczęliśmy spokojnie, kontrolując wydarzenia boiskowe.

W naszej grze było widać dużą pewność siebie. Zespół z Miłomłyna grał z dużym zaangażowaniem często podwajając krycie w newralgicznych dla nas strefach boiska. Pomimo, iż czasami wymienialiśmy serię dobrych podań niewiele działo się pod bramką naszych rywali. Brakowało nam odpowiednich decyzji w ostatniej fazie gry. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Na 2 połowę wyszliśmy zmotywowani do szybszej gry do przodu. Zaczęliśmy stwarzać większe zagrożenie pod bramką rywala, a i oni wyprowadzali groźniejsze kontrataki. Pomimo lepszych sytuacji do wyjścia na prowadzenie zespół Tęczy dzielnie się bronił. Na prowadzenie wyszliśmy dopiero w 66 minucie gdzie po szybkiej akcji i dośrodkowaniu Patricka Barwińskiego do zgranej głową piłki dopadł Patryk Bińczak i strzałem przy lewym słupku umieścił piłkę w bramce pomimo dużego tłoku w polu karnym. Warte odnotowania jest, iż niedługo wcześniej nasz zawodnik wszedł na boisko. Mieliśmy kilka okazji do podwyższenia prowadzenia, ale zabrakło nam odrobinę szczęścia pry strzałach Łukasz Lulińskiego i Mateusza Wiśniewskiego. Wynik spotkania ustalił ponownie Patryk Bińczak strzelając pięknego gola w lewe okno bramki z 20 metrów w 81 minucie meczu. Niewiele zabrakło mu do klasycznego hatrika, gdy po kilku minutach ponownie po strzale z dystansu piłka wylądowała na słupku. Było to trudny mecz zakończony sukcesem wywalczonym na boisku. Zawodnicy Tęczy przyjechali do Susza bardzo zmotywowani aby poprawić swoje statystyki. Dzisiaj lider Olimpia Olsztynek podejmuje wicelidera Ossę Biskupiec, wynik tego spotkania będzie miał duży wpływ na naszą pozycje w tabeli. Seria zwycięstw jest naprawdę imponująca, ale jak to powiedział po meczu trener Chodowiec w zespole panuje pokora, dzięki której zachowują koncentrację do osiągania jak najlepszych wyników. Brawa należą się Biało-Niebieskim za całokształt pracy jaką wykonują. Następny mecz rozegramy na wyjeździe w sobotę o godzinie 13:00 z GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo. Zapraszamy wszystkich na mecz. Z wami jesteśmy silniejsi !!!