LKS Płomień Turznica 1 : 3 KS Unia Susz (6 kolejka Grupy okręgowej 2)

W sobotnie popołudnie zespół Biało-Niebieskich udał się na mecz do Turznicy z miejscowym Płomieniem. Gospodarze nie przegrali jeszcze w meczu u siebie w tej rundzie. Mecz był bardzo dobrym widowiskiem. Na świetnej płycie boiska spotkały się dwa wyrównane zespoły. Pierwsza połowa to początkowo gra głównie w środku pola, gdzie obydwa zespoły ze spokojem budowały swoje akcję licząc na błąd rywala, który umożliwi im wyjście na prowadzenie. W 17 minucie mieliśmy świetne wyprowadzenie piłki przez nasz zespół zakończone doskonałym podaniem do Piotra Trzcińskiego, który precyzyjnym strzałem koło słupka wyprowadził nasz zespół na prowadzenie 1:0. Radość z prowadzenia naszego zespołu nie trwała długo, bo już w 23 minucie po rzucie wolnym zrobiło się 1:1, a na listę strzelców w drużynie gospodarzy wpisał się Maciej Zglenicki. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa spotkania. Druga odsłona meczu to bardzo dobra gra naszego zespołu. Mieliśmy kilka świetnych okazji, których nie udało się wykorzystać. Gdy wydawało się, że obydwa zespoły podzielą się punktami, w 84 minucie do piłki ustawionej po rzucie wolnym dla Biało – Niebieskich podchodzi niezawodny El Goleador Krystian Staniec i wyprowadza nasz zespół na prowadzenie 2:1. Krystian w 90 minucie ustalił wynik spotkania na 3:1 strzelając kolejną bramkę w tym meczu. W przed meczowym komentarzu w klubowych social mediach Krystian stwierdził, że Płomień nie przegrał jeszcze meczu w tej rundzie u siebie, bo nie przyjechała do Turznicy jeszcze Unia. Widać nasz zawodnik wraz z kolegami postanowili wprowadzić tę tezę w życie. Naprawdę zespołowi oraz całemu sztabowi trenerskiemu należą się słowa uznania za pracę i osiągane wyniki biorąc pod uwagę trudną sytuację kadrową. Wierzymy w ten zespół i już dzisiaj zapraszamy na mecz w sobotę w naszej twierdzy przy Leśnej.  BRAWO zespół