W sobotę 22 grudnia o godz. 10:00 w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbędzie się Świąteczny Turniej Dzikich Drużyn.

Akademia Piłkarska Młode Talenty Unia Susz zaprasza do udziału w cyklu turniejów piłki nożnej.

13 października w Nowym Mieście Lubawskim rozegrany został Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznika 2010/2011 o Puchar Burmistrza Nowego Miasta. Udział w imprezie wzięła również reprezentacja żaków AP Młode Talenty Unia Susz.

 

14 października na stadionie miejskim w Iławie odbył się turniej półfinałowy regionalnych rozgrywek WMZPN Orlika.

Przed sobotnim meczem pomiędzy drużynami seniorów Unii Susz i Mrągowii Mrągowo odbyła się uroczysta inauguracja sezonu Akademii Piłkarskiej Młode Talenty Unia Susz.

1 października w Kisielicach odbył się ostatni turniej ligowy w grupie 9 niebieskiej.

Przed sobotnim meczem seniorów Unii Susz wszystkie drużyny wchodzące w skład Akademii Piłkarskiej Młode Talenty Unia Susz zostaną oficjalnie zaprezentowane na płycie boiska wraz ze sztabem szkoleniowym. 

W dniu dzisiejszym tj. 25.09. trzecią kolejkę ligową rozegrała drużyna Orlika. Tym razem dzieciaki z naszej Akademii rywalizowały w turnieju na swoim Orliku w Suszu.

 

17 września na swój drugi ligowy turniej do Ulnowa wybrała się drużyna Orlika. Młodzi piłkarze z Susza po raz kolejny nie dali szans pozostałym drużynom grającym w tej grupie, wygrywając bardzo pewnie wszystkie trzy mecze. Z kompletem puntów nasza drużyna prowadzi w lidze niebieskiej grupie 9.

 

12 września swój pierwszy ligowy turniej WMZPN na stadionie w Iławie rozegrała drużyna Orlika. Podopieczni trenera Jakub Wierzchowskiego pewnie wygrali swoje mecze zdobywając komplet punktów.

Sponsorzy i Partnerzy