10.02 Unia rozegrała mecz kontrolny z drużyną Polonii Pasłęk. Mecz rozegrany w bardo dobrych warunkach.

 

Drużyna seniorów Unii Susz rozpoczęła przygotowania 15 stycznia. Pierwsze zajęcia odbyły się w hali, a trener Wieliczko Fabian miał do dyspozycji 16 osób. Pierwsze dwa tygodnie to etap wprowadzenia i przygotowania do ciężkiej pracy jaka czeka piłkarzy w okresie przygotowawczym.

Zimowa przerwa w rozgrywkach potrwa prawie do końca marca. Przedstawiamy informacje co dzieje się z drużyną seniorów w tym czasie.

Porażką zakończył się ostatni mecz piłkarzy Suskiej Unii w roku kalendarzowym 2018.

Bez punktów po wyjeździe do Korsz.

Na taki wynik kibice Suskiej Unii musieli czekać długo, bo aż do 15 kolejki. Tęcza zdecydowanie pokonana 5:1!

Zła passa trwa. Kolejną porażką zakończyło się wyjazdowe spotkanie piłkarzy Suskiej Unii. tym razem ulegli oni 6:0 Czarnym Olecko.

Remisem 2:2 zakończyło się spotkanie 13 kolejki pomiędzy Unią Susz, a Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie.

Ostatnia sobota (tj. 20 października) to wyjazdowe spotkanie z Motorem Lubawa. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodarzy.

Piłkarze suskiej Unii długo kazali czekać swoim kibicom na pierwszą wygraną w sezonie, bo aż do 11 kolejki. Unia Susz - Granica Kętrzyn 1:0.

Wyjazdowa porażka w Braniewie. Wynikiem 2:0 dla gospodarzy zakończył się mecz rozegrany 6 października.

Kolejna porażka w ligowych zmaganiach. Tym razem na własnym terenie drużyna Unii Susz musiała uznać wyższość gości z Mrągowa.

Wysoka wygrana Concordii Elbląg nad KS Unia Susz. Mecz zakończył się wynikiem 7:0 dla gospodarzy

Derby dla Wikielca. Wynikiem 4:1 dla gospodarzy zakończyło się sobotnie spotkanie pomiędzy GKS Wikielec, a Unią Susz.

Niedzielny mecz z rezerwami Olimpii Elbląg zakończył się dla naszej drużyny porażką.

Kibice zgromadzeni na trybunach stadionu przy ul. Leśnej nie mogli w tym meczu narzekać na brak wrażeń. Dwie, całkiem odmienne połowy w wykonaniu naszych piłkarzy przyniosły dużo emocji.

W sobotę 25 sierpnia na własnym boisku przyszło nam podejmować rywali z Giżycka. Drużyna Mamr w ostatnim meczu przeciwko GKS Wikielec pokazała na co ją stać. Czekał nas więc zacięty i ciężki bój.

Niedziela 19 sierpnia, to termin rozegranego wyjazdowego spotkania z Tęczą Biskupiec. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla drużyny gospodarzy

15 sierpnia na stadionie przy ul. Leśnej piłkarze Unii pod wodzą Fabiana Wieliczko podejmowali drużynę Jezioraka Iława. Derbowy pojedynek rozegrany w ramach 2 kolejki IV ligi zakończył się na korzyść gości wynikiem 0:3.

Nieudana inauguracja. 11 sierpnia, w 1 meczu nowego sezonu 2018/19 IV ligi, drużyna Unii Susz pod wodzą trenera Fabiana Wieliczko uległa gościom z Korsz 1:4. 

Sponsorzy i Partnerzy