KS UNIA SUSZ

Następna kolejka

Rozgrywki

Poprzednia kolejka Kolejka 12
Dzień Gospodarze Goście
So, 2017-10-21 Granica KętrzynGranica Kętrzyn Granica Kętrzyn 0-1 MKS KorszeMKS Korsze MKS Korsze
So, 2017-10-21 Znicz Biała PiskaZnicz Biała Piska Znicz Biała Piska 3-0 Orlęta Rema ReszelOrlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel
So, 2017-10-21 Błękitni OrnetaBłękitni Orneta Błękitni Orneta 1-2 Zatoka BraniewoZatoka Braniewo Zatoka Braniewo
So, 2017-10-21 Tęcza MiłomłynTęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn 0-2 Concordia ElblągConcordia Elbląg Concordia Elbląg
So, 2017-10-21 Mrągowia MrągowoMrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 0-1 Tęcza BiskupiecTęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec
N, 2017-10-22 Rominta GołdapRominta Gołdap Rominta Gołdap 13:00 Mamry GiżyckoMamry Giżycko Mamry Giżycko
So, 2017-10-21 Pisa BarczewoPisa Barczewo Pisa Barczewo 2-2 Błękitni PasymBłękitni Pasym Błękitni Pasym
N, 2017-10-22 AMEX-BĄCZEK Unia SuszAMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 15:00 Motor LubawaMotor Lubawa Motor Lubawa
Drużyna U siebie Wyjazd Bramki
RM pkt WD RD PD WW RW PW GZ GS RG
1 Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska 11 29 5 1 0 4 1 0 26 4 22
2 Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 12 26 4 2 1 4 0 1 37 11 26
3 Rominta Gołdap Rominta Gołdap 10 25 5 0 0 3 1 1 24 7 17
4 AMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 11 24 5 0 2 3 0 1 23 10 13
5 Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 12 21 3 3 1 2 3 0 13 9 4
6 Concordia Elbląg Concordia Elbląg 12 20 4 1 0 2 1 4 16 14 2
7 Pisa Barczewo Pisa Barczewo 12 17 3 2 2 2 0 3 16 21 -5
8 Motor Lubawa Motor Lubawa 11 16 4 1 1 0 3 2 19 12 7
9 Błękitni Pasym Błękitni Pasym 12 16 3 0 4 2 1 2 23 33 -10
10 Mamry Giżycko Mamry Giżycko 11 13 1 2 1 2 2 3 19 15 4
11 MKS Korsze MKS Korsze 12 13 1 0 4 3 1 3 16 24 -8
12 Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn 12 13 2 1 4 2 0 3 11 19 -8
13 Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn 12 10 3 1 2 0 0 6 14 24 -10
14 Orlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel 12 8 2 2 1 0 0 7 11 21 -10
15 Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo 12 8 1 0 1 1 2 7 9 28 -19
16 Błękitni Orneta Błękitni Orneta 12 4 1 0 6 0 1 4 5 30 -25
Następna kolejka Kolejka 13
Dzień Gospodarze Goście
So, 2017-10-28 Motor LubawaMotor Lubawa Motor Lubawa 15:00 Granica KętrzynGranica Kętrzyn Granica Kętrzyn
So, 2017-10-28 Błękitni PasymBłękitni Pasym Błękitni Pasym 15:00 AMEX-BĄCZEK Unia SuszAMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz
So, 2017-10-28 Mamry GiżyckoMamry Giżycko Mamry Giżycko 14:00 Pisa BarczewoPisa Barczewo Pisa Barczewo
So, 2017-10-28 Tęcza BiskupiecTęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 15:00 Rominta GołdapRominta Gołdap Rominta Gołdap
N, 2017-10-29 Concordia ElblągConcordia Elbląg Concordia Elbląg 13:00 Mrągowia MrągowoMrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo
So, 2017-10-28 Zatoka BraniewoZatoka Braniewo Zatoka Braniewo 15:00 Tęcza MiłomłynTęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn
So, 2017-10-28 Orlęta Rema ReszelOrlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel 15:00 Błękitni OrnetaBłękitni Orneta Błękitni Orneta
So, 2017-10-28 MKS KorszeMKS Korsze MKS Korsze 15:00 Znicz Biała PiskaZnicz Biała Piska Znicz Biała Piska

Ostatnia kolejka

Rozgrywki

Poprzednia kolejka Kolejka 12
Dzień Gospodarze Goście
So, 2017-10-21 Granica KętrzynGranica Kętrzyn Granica Kętrzyn 0-1 MKS KorszeMKS Korsze MKS Korsze
So, 2017-10-21 Znicz Biała PiskaZnicz Biała Piska Znicz Biała Piska 3-0 Orlęta Rema ReszelOrlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel
So, 2017-10-21 Błękitni OrnetaBłękitni Orneta Błękitni Orneta 1-2 Zatoka BraniewoZatoka Braniewo Zatoka Braniewo
So, 2017-10-21 Tęcza MiłomłynTęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn 0-2 Concordia ElblągConcordia Elbląg Concordia Elbląg
So, 2017-10-21 Mrągowia MrągowoMrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 0-1 Tęcza BiskupiecTęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec
N, 2017-10-22 Rominta GołdapRominta Gołdap Rominta Gołdap 13:00 Mamry GiżyckoMamry Giżycko Mamry Giżycko
So, 2017-10-21 Pisa BarczewoPisa Barczewo Pisa Barczewo 2-2 Błękitni PasymBłękitni Pasym Błękitni Pasym
N, 2017-10-22 AMEX-BĄCZEK Unia SuszAMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 15:00 Motor LubawaMotor Lubawa Motor Lubawa
Drużyna U siebie Wyjazd Bramki
RM pkt WD RD PD WW RW PW GZ GS RG
1 Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska 11 29 5 1 0 4 1 0 26 4 22
2 Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 12 26 4 2 1 4 0 1 37 11 26
3 Rominta Gołdap Rominta Gołdap 10 25 5 0 0 3 1 1 24 7 17
4 AMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 11 24 5 0 2 3 0 1 23 10 13
5 Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 12 21 3 3 1 2 3 0 13 9 4
6 Concordia Elbląg Concordia Elbląg 12 20 4 1 0 2 1 4 16 14 2
7 Pisa Barczewo Pisa Barczewo 12 17 3 2 2 2 0 3 16 21 -5
8 Motor Lubawa Motor Lubawa 11 16 4 1 1 0 3 2 19 12 7
9 Błękitni Pasym Błękitni Pasym 12 16 3 0 4 2 1 2 23 33 -10
10 Mamry Giżycko Mamry Giżycko 11 13 1 2 1 2 2 3 19 15 4
11 MKS Korsze MKS Korsze 12 13 1 0 4 3 1 3 16 24 -8
12 Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn 12 13 2 1 4 2 0 3 11 19 -8
13 Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn 12 10 3 1 2 0 0 6 14 24 -10
14 Orlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel 12 8 2 2 1 0 0 7 11 21 -10
15 Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo 12 8 1 0 1 1 2 7 9 28 -19
16 Błękitni Orneta Błękitni Orneta 12 4 1 0 6 0 1 4 5 30 -25
Następna kolejka Kolejka 13
Dzień Gospodarze Goście
So, 2017-10-28 Motor LubawaMotor Lubawa Motor Lubawa 15:00 Granica KętrzynGranica Kętrzyn Granica Kętrzyn
So, 2017-10-28 Błękitni PasymBłękitni Pasym Błękitni Pasym 15:00 AMEX-BĄCZEK Unia SuszAMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz
So, 2017-10-28 Mamry GiżyckoMamry Giżycko Mamry Giżycko 14:00 Pisa BarczewoPisa Barczewo Pisa Barczewo
So, 2017-10-28 Tęcza BiskupiecTęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 15:00 Rominta GołdapRominta Gołdap Rominta Gołdap
N, 2017-10-29 Concordia ElblągConcordia Elbląg Concordia Elbląg 13:00 Mrągowia MrągowoMrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo
So, 2017-10-28 Zatoka BraniewoZatoka Braniewo Zatoka Braniewo 15:00 Tęcza MiłomłynTęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn
So, 2017-10-28 Orlęta Rema ReszelOrlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel 15:00 Błękitni OrnetaBłękitni Orneta Błękitni Orneta
So, 2017-10-28 MKS KorszeMKS Korsze MKS Korsze 15:00 Znicz Biała PiskaZnicz Biała Piska Znicz Biała Piska

Tabela wyników

Rozgrywki

Poprzednia kolejka Kolejka 12
Dzień Gospodarze Goście
So, 2017-10-21 Granica KętrzynGranica Kętrzyn Granica Kętrzyn 0-1 MKS KorszeMKS Korsze MKS Korsze
So, 2017-10-21 Znicz Biała PiskaZnicz Biała Piska Znicz Biała Piska 3-0 Orlęta Rema ReszelOrlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel
So, 2017-10-21 Błękitni OrnetaBłękitni Orneta Błękitni Orneta 1-2 Zatoka BraniewoZatoka Braniewo Zatoka Braniewo
So, 2017-10-21 Tęcza MiłomłynTęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn 0-2 Concordia ElblągConcordia Elbląg Concordia Elbląg
So, 2017-10-21 Mrągowia MrągowoMrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 0-1 Tęcza BiskupiecTęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec
N, 2017-10-22 Rominta GołdapRominta Gołdap Rominta Gołdap 13:00 Mamry GiżyckoMamry Giżycko Mamry Giżycko
So, 2017-10-21 Pisa BarczewoPisa Barczewo Pisa Barczewo 2-2 Błękitni PasymBłękitni Pasym Błękitni Pasym
N, 2017-10-22 AMEX-BĄCZEK Unia SuszAMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 15:00 Motor LubawaMotor Lubawa Motor Lubawa
Drużyna U siebie Wyjazd Bramki
RM pkt WD RD PD WW RW PW GZ GS RG
1 Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska 11 29 5 1 0 4 1 0 26 4 22
2 Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 12 26 4 2 1 4 0 1 37 11 26
3 Rominta Gołdap Rominta Gołdap 10 25 5 0 0 3 1 1 24 7 17
4 AMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 11 24 5 0 2 3 0 1 23 10 13
5 Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 12 21 3 3 1 2 3 0 13 9 4
6 Concordia Elbląg Concordia Elbląg 12 20 4 1 0 2 1 4 16 14 2
7 Pisa Barczewo Pisa Barczewo 12 17 3 2 2 2 0 3 16 21 -5
8 Motor Lubawa Motor Lubawa 11 16 4 1 1 0 3 2 19 12 7
9 Błękitni Pasym Błękitni Pasym 12 16 3 0 4 2 1 2 23 33 -10
10 Mamry Giżycko Mamry Giżycko 11 13 1 2 1 2 2 3 19 15 4
11 MKS Korsze MKS Korsze 12 13 1 0 4 3 1 3 16 24 -8
12 Tęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn 12 13 2 1 4 2 0 3 11 19 -8
13 Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn 12 10 3 1 2 0 0 6 14 24 -10
14 Orlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel 12 8 2 2 1 0 0 7 11 21 -10
15 Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo 12 8 1 0 1 1 2 7 9 28 -19
16 Błękitni Orneta Błękitni Orneta 12 4 1 0 6 0 1 4 5 30 -25
Następna kolejka Kolejka 13
Dzień Gospodarze Goście
So, 2017-10-28 Motor LubawaMotor Lubawa Motor Lubawa 15:00 Granica KętrzynGranica Kętrzyn Granica Kętrzyn
So, 2017-10-28 Błękitni PasymBłękitni Pasym Błękitni Pasym 15:00 AMEX-BĄCZEK Unia SuszAMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz
So, 2017-10-28 Mamry GiżyckoMamry Giżycko Mamry Giżycko 14:00 Pisa BarczewoPisa Barczewo Pisa Barczewo
So, 2017-10-28 Tęcza BiskupiecTęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 15:00 Rominta GołdapRominta Gołdap Rominta Gołdap
N, 2017-10-29 Concordia ElblągConcordia Elbląg Concordia Elbląg 13:00 Mrągowia MrągowoMrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo
So, 2017-10-28 Zatoka BraniewoZatoka Braniewo Zatoka Braniewo 15:00 Tęcza MiłomłynTęcza Miłomłyn Tęcza Miłomłyn
So, 2017-10-28 Orlęta Rema ReszelOrlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel 15:00 Błękitni OrnetaBłękitni Orneta Błękitni Orneta
So, 2017-10-28 MKS KorszeMKS Korsze MKS Korsze 15:00 Znicz Biała PiskaZnicz Biała Piska Znicz Biała Piska

amex   gmina susz                      partner ZUK   csir  

       27          woznicki               warmianka      turhen               muzeal    melo dren2          eureka      dhl play     

 

         auto doktor                 digieye2    wmzpn

 

 Patronat medialny

logo