KS UNIA SUSZ

Następna kolejka

Rozgrywki

Poprzednia kolejka Kolejka 17
Dzień Gospodarze Goście
Pt, 2016-11-11 Mrągowia MrągowoMrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 13:00 Mamry GiżyckoMamry Giżycko Mamry Giżycko
So, 2017-02-18 Omulew WielbarkOmulew Wielbark Omulew Wielbark 13:00 AMEX-BĄCZEK Unia SuszAMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz
Pt, 2016-11-11 Warmiak ŁuktaWarmiak Łukta Warmiak Łukta 1-2 Znicz Biała PiskaZnicz Biała Piska Znicz Biała Piska
Pt, 2016-11-11 Zatoka BraniewoZatoka Braniewo Zatoka Braniewo 2-3 GKS LZS WikielecGKS LZS Wikielec GKS LZS Wikielec
Pt, 2016-11-11 Tęcza BiskupiecTęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 13:30 Rominta GołdapRominta Gołdap Rominta Gołdap
Pt, 2016-11-11 Błękitni OrnetaBłękitni Orneta Błękitni Orneta 3-1 MKS KorszeMKS Korsze MKS Korsze
Pt, 2016-11-11 Stomil II OlsztynStomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn 1-2 Granica KętrzynGranica Kętrzyn Granica Kętrzyn
Pt, 2016-11-11 GSZS Delfin RybnoGSZS Delfin Rybno GSZS Delfin Rybno 4-0 Orlęta Rema ReszelOrlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel
Drużyna U siebie Wyjazd Bramki
RM pkt WD RD PD WW RW PW GZ GS RG
1 GKS LZS Wikielec GKS LZS Wikielec 17 40 7 1 0 5 3 1 52 25 27
2 Rominta Gołdap Rominta Gołdap 16 30 6 0 2 4 0 4 48 19 29
3 Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska 17 30 5 3 0 4 0 5 41 26 15
4 AMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 16 30 5 2 1 4 1 3 34 21 13
5 MKS Korsze MKS Korsze 17 30 4 2 2 5 1 3 32 22 10
6 Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo 17 28 5 2 2 3 2 3 36 29 7
7 Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn 17 26 6 1 1 2 1 6 34 27 7
8 Błękitni Orneta Błękitni Orneta 17 26 6 1 2 2 1 5 32 32 0
9 Stomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn 17 24 5 0 4 2 3 3 34 31 3
10 Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 16 24 4 2 2 3 1 4 24 23 1
11 Mamry Giżycko Mamry Giżycko 16 21 3 1 4 3 2 3 32 30 2
12 Orlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel 17 18 2 2 4 3 1 5 27 41 -14
13 Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 16 17 3 1 4 2 1 5 26 32 -6
14 GSZS Delfin Rybno GSZS Delfin Rybno 17 15 4 1 4 0 2 6 29 50 -21
15 Omulew Wielbark Omulew Wielbark 16 10 2 2 4 0 2 6 14 45 -31
16 Warmiak Łukta Warmiak Łukta 17 8 1 1 7 1 1 6 21 63 -42

Ostatnia kolejka

Rozgrywki

Poprzednia kolejka Kolejka 17
Dzień Gospodarze Goście
Pt, 2016-11-11 Mrągowia MrągowoMrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 13:00 Mamry GiżyckoMamry Giżycko Mamry Giżycko
So, 2017-02-18 Omulew WielbarkOmulew Wielbark Omulew Wielbark 13:00 AMEX-BĄCZEK Unia SuszAMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz
Pt, 2016-11-11 Warmiak ŁuktaWarmiak Łukta Warmiak Łukta 1-2 Znicz Biała PiskaZnicz Biała Piska Znicz Biała Piska
Pt, 2016-11-11 Zatoka BraniewoZatoka Braniewo Zatoka Braniewo 2-3 GKS LZS WikielecGKS LZS Wikielec GKS LZS Wikielec
Pt, 2016-11-11 Tęcza BiskupiecTęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 13:30 Rominta GołdapRominta Gołdap Rominta Gołdap
Pt, 2016-11-11 Błękitni OrnetaBłękitni Orneta Błękitni Orneta 3-1 MKS KorszeMKS Korsze MKS Korsze
Pt, 2016-11-11 Stomil II OlsztynStomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn 1-2 Granica KętrzynGranica Kętrzyn Granica Kętrzyn
Pt, 2016-11-11 GSZS Delfin RybnoGSZS Delfin Rybno GSZS Delfin Rybno 4-0 Orlęta Rema ReszelOrlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel
Drużyna U siebie Wyjazd Bramki
RM pkt WD RD PD WW RW PW GZ GS RG
1 GKS LZS Wikielec GKS LZS Wikielec 17 40 7 1 0 5 3 1 52 25 27
2 Rominta Gołdap Rominta Gołdap 16 30 6 0 2 4 0 4 48 19 29
3 Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska 17 30 5 3 0 4 0 5 41 26 15
4 AMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 16 30 5 2 1 4 1 3 34 21 13
5 MKS Korsze MKS Korsze 17 30 4 2 2 5 1 3 32 22 10
6 Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo 17 28 5 2 2 3 2 3 36 29 7
7 Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn 17 26 6 1 1 2 1 6 34 27 7
8 Błękitni Orneta Błękitni Orneta 17 26 6 1 2 2 1 5 32 32 0
9 Stomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn 17 24 5 0 4 2 3 3 34 31 3
10 Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 16 24 4 2 2 3 1 4 24 23 1
11 Mamry Giżycko Mamry Giżycko 16 21 3 1 4 3 2 3 32 30 2
12 Orlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel 17 18 2 2 4 3 1 5 27 41 -14
13 Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 16 17 3 1 4 2 1 5 26 32 -6
14 GSZS Delfin Rybno GSZS Delfin Rybno 17 15 4 1 4 0 2 6 29 50 -21
15 Omulew Wielbark Omulew Wielbark 16 10 2 2 4 0 2 6 14 45 -31
16 Warmiak Łukta Warmiak Łukta 17 8 1 1 7 1 1 6 21 63 -42

Tabela wyników

Rozgrywki

Poprzednia kolejka Kolejka 17
Dzień Gospodarze Goście
Pt, 2016-11-11 Mrągowia MrągowoMrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 13:00 Mamry GiżyckoMamry Giżycko Mamry Giżycko
So, 2017-02-18 Omulew WielbarkOmulew Wielbark Omulew Wielbark 13:00 AMEX-BĄCZEK Unia SuszAMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz
Pt, 2016-11-11 Warmiak ŁuktaWarmiak Łukta Warmiak Łukta 1-2 Znicz Biała PiskaZnicz Biała Piska Znicz Biała Piska
Pt, 2016-11-11 Zatoka BraniewoZatoka Braniewo Zatoka Braniewo 2-3 GKS LZS WikielecGKS LZS Wikielec GKS LZS Wikielec
Pt, 2016-11-11 Tęcza BiskupiecTęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 13:30 Rominta GołdapRominta Gołdap Rominta Gołdap
Pt, 2016-11-11 Błękitni OrnetaBłękitni Orneta Błękitni Orneta 3-1 MKS KorszeMKS Korsze MKS Korsze
Pt, 2016-11-11 Stomil II OlsztynStomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn 1-2 Granica KętrzynGranica Kętrzyn Granica Kętrzyn
Pt, 2016-11-11 GSZS Delfin RybnoGSZS Delfin Rybno GSZS Delfin Rybno 4-0 Orlęta Rema ReszelOrlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel
Drużyna U siebie Wyjazd Bramki
RM pkt WD RD PD WW RW PW GZ GS RG
1 GKS LZS Wikielec GKS LZS Wikielec 17 40 7 1 0 5 3 1 52 25 27
2 Rominta Gołdap Rominta Gołdap 16 30 6 0 2 4 0 4 48 19 29
3 Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska 17 30 5 3 0 4 0 5 41 26 15
4 AMEX-BĄCZEK Unia Susz AMEX-BĄCZEK Unia Susz 16 30 5 2 1 4 1 3 34 21 13
5 MKS Korsze MKS Korsze 17 30 4 2 2 5 1 3 32 22 10
6 Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo 17 28 5 2 2 3 2 3 36 29 7
7 Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn 17 26 6 1 1 2 1 6 34 27 7
8 Błękitni Orneta Błękitni Orneta 17 26 6 1 2 2 1 5 32 32 0
9 Stomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn 17 24 5 0 4 2 3 3 34 31 3
10 Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 16 24 4 2 2 3 1 4 24 23 1
11 Mamry Giżycko Mamry Giżycko 16 21 3 1 4 3 2 3 32 30 2
12 Orlęta Rema Reszel Orlęta Rema Reszel 17 18 2 2 4 3 1 5 27 41 -14
13 Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 16 17 3 1 4 2 1 5 26 32 -6
14 GSZS Delfin Rybno GSZS Delfin Rybno 17 15 4 1 4 0 2 6 29 50 -21
15 Omulew Wielbark Omulew Wielbark 16 10 2 2 4 0 2 6 14 45 -31
16 Warmiak Łukta Warmiak Łukta 17 8 1 1 7 1 1 6 21 63 -42

amex   gmina susz                      partner ZUK   csir  

       27         grene logo        stolarka         uslugi stolarskie         warmianka            transport                            galant          banerek animowany KEEZA 440x225 px       wmzpn    baranski    almar logo v2

 

 Patronat medialny

logo