Pewna wygrana z Ewingami.

W sobotę, 14 września na mecz ligowy z Unią przybyła drużyna Ewingi Zalewo.

Biało-niebiescy nie zostawili złudzeń wygrywając pewnie 4-1.

Pierwsza połowa zaczęła się od mocnego uderzenia gospodarzy. Sytuacji do strzelenia bramki nie wykorzystali: Staniec, Kruczkowski, Szymanowski i Luliński, a brak koncentracji spowodował ,że to goście wygrywali 1-0.

Na szczęście nasza drużyna dobrze zareagowała i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1-1 po bramce Krystiana Stańca. Druga połowa zaczęła się bardzo dobrze bo w 49 minucie na 2-1 podwyższył ponownie Staniec. Bardzo dobrze grający tego dnia Suszanie w drugiej połowie dołożyli kolejne trafienia. Trzecie trafienie zaliczył Krystian Staniec, a wynik spotkania na 4-1 ustalił Laskowski Dariusz.

Brawo DRUŻYNA Dziękujemy kibicom za wsparcie.

Skład : Puwalski, Bieńkowski, Wiśniewski, Gula, Krause,  Musiński, Szymanowski (68' Laskowski D.), Kruczkowski (84' Cap), Luliński, Hanas ( 81' Koper), Staniec (73' Laskowski A.)