FOTO: Pierwszy z cyklu turniejów AP Młode Talenty Unia Susz w 2020 r.

FOTO: Pierwszy z cyklu turniejów AP Młode Talenty Unia Susz w 2020 r.

Akademia Piłkarska Młode Talenty Unia Susz wraz z KS Unia Susz przy współpracy z Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu poraz kolejny organizuje cykl turniejów skierowany do tych najmłodszych piłkarzy. Dziś, 26.01.2020 r. do rywalizacji stanęli zawodnicy z rocznika 2013 i młodsi.

Hala Suskiego Centrum Sportu i Rekreacji tętniła dziś życiem przez blisko 8 godzin, w trakcie których rozgrywany był turniej. Do rozgrywek przystąpiło 11 drużyn wystawionych przez następujące kluby: Młode Talenty Unia Susz, Jeziorak Iława, Mały Jeziorak Iława, Rodło Kwidzyn, Wojtas Prabuty, Constract Lubawa, Rodło Kwidzyn oraz Huragan Morąg. Za przybycie i udział serdecznie dziękujemy!

Mecze rozgrywane były na 2 boiskach równoległe, a rodzice i zgromadzeni kibice mieli wiele okazji żeby zobaczyć swoje pociechy w akcji, ponieważ możliwości do grania było bardzo dużo. Jak to już na naszych turniejach bywa - wyniki w tym wieku schodzą na dalszy plan, liczy się dobra zabawa, zaszczepianie miłości do piłki wśród najmłodszych oraz możliowość sportowej rywalizacji w duchu fair-play. To wszystko miało dziś miejsce na turnieju, w którym dzieci prezentowały bardzo dobry poziom wyszkolenia.

Serdecznie podziękowania dla rodziców dzieci z Akademii Piłkarskiej MT Unia Susz za przygotowanie stoiska z napojami, słodkościami oraz ciepłymi przekąskami.

 

GALERIA ZDJĘĆ: