Unia na "5"! Pięć bramek i piąte zwycięstwo

Unia na "5"! Pięć bramek i piąte zwycięstwo

Unia na "5"! Pięć bramek i piąte zwycięstwo

Niedziela na 5 ! Cały weekend był dla naszego klubu wyjątkowy: od turniejów żaka, orlika, młodzika, meczu trampkarzy i oczywistej wisienki na torcie, czyli efektownego zwycięstwa drużyny seniorów.

5 zwycięstwo z rzędu i do tego 0:5 cieszy nas bardzo. Zespół biało-niebieskich tym razem postanowił dominować już od pierwszej minuty spotkania. Akcje w coraz szybszym tempie przyniosły już efekt w 20 minucie gdy w kolejnym meczu Karol Witkowski wpisał się na listę strzelców. W 24 minucie po kilku miesiącach przerwy postanowił zameldować się naszym kibicom Mateusz Wiśniewski strzelając bramkę na 2:0. Cieszył nas fakt, że wrócił w końcu na boisko, a dokładając bramkę dodatkowo uświetnił swój dobry występ. Biało-niebiescy cieszyli się grą na boisku w Olsztynie czego efektem były kolejne bramki . Strzelcem trzech ostatnich (32, 49 i 65 minuta) ustalających wynik spotkania był nie kto inny jak jeden z najlepszych snajperów w historii naszego klubu Krystian Staniec. Na boisku pojawili się jeszcze: Łukasz Popławski, Piotr Trzciński, Dawid Jaśniewicz, Patryk Bińczak. Brawa należą się dla całej drużyny i sztabu szkoleniowego. Zespół zaczyna grać na miarę swojego potencjału.

Następny mecz gramy u siebie z Olimpią Olszytynek w sobotę o 15:00. Już dziś zapraszamy wszystkich na Leśną. Razem obronimy twierdzę Susz i pozostaniemy na zwycięskiej ścieżce.

 

BRAMKI:

0:1 - 20' - Karol Witkowski (Unia Susz)

0:2 - 24' - Mateusz Wiśniewski (Unia Susz)

0:3 - 32' - Krystian Staniec (Unia Susz)

0:4 - 49' - Krystian Staniec (Unia Susz)

0:5 - 65' - Krystian Staniec (Unia Susz)

 

SKŁADY:

Warmia Olsztyn: Olaf Wiśniewski - Dominik Kulas, Bartłomiej Zalewski, Michał Dmochowski, Sebastian Śniadach, Aleksander Czaplicki, Łukasz Bogdanowicz (K), Krystian Skutnik, Miłosz Kowalski, Konrad Laszuk, Yudai Nawate.

rezerwa: Szymon Stuka, Bartłomiej Stachowski, Krystian Osowski, Michał Pokropski, krzysztof Filipek, Kacper Dobroński, Artur Pietrzak.

 

Unia Susz: Mateusz Rutecki - Mateusz Wiśniewski, Grzegorz Łazarczyk, Jeremiasz Cacan, Patrick Barwiński, Krystian Staniec, Jakub Górski, Dominik Zakrzewski, Karol Witkowski, Łukasz Luliński (K), Paweł Bieńkowski.

rezerwa: Karol Chodowiec, Łukasz Popławski, Piotr Trzciński, Dawid Jaśniewicz, Patryk Bińczak.

 

GALERIA ZDJĘĆ:

(źródło: facebook.com / Małgorzata Skutnik)