Skromna wygrana nad Drwęca

Wynikiem 2:1 dla gospodarzy zakończył się mecz pomiędzy Unią Susz, a Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie.

Od początku mecz przebiegał pod dyktando gospodarzy. Jednak goście groźnie kontratakowali.
W pierwszej połowie sytuacji do strzelenia bramki nie wykorzystali Staniec Krystian ,Zakrzewski Dominik i Laskowski Darek,którego strzał trafił w poprzeczkę.

Na drugą połowę zespół Unii wychodzi z duża determinacją. Stwarzamy okazję ,których nie potrafimy wykorzystać. Goście w tym czasie mają również bardzo groźna sytuację z rzutu różnego.
Świetnie w bramce spisywał się Puwalski Piotr.
W 63 minucie padła pierwsza bramka dla Unii. Po ładnej akcji piłkę dorzucał Laskowski Darek a bramkę strzelił Staniec Krystian, który kilkanaście minut później bo już w 70 minucie podwyższył na 2-0 dla Biało -Niebieskich.
Świetnie w meczu spisywał się Koper Kamil debiutujący senior.
Mimo dużych starań nie udało się zagrać na zero z tyłu, goście w 94 minucie zmniejszyli rozmiary porażki na 2-1.

Jarosław Chodowiec :
Dziękuję całemu zespołowi za walkę i zaangażowanie bo po raz kolejny przystąpiliśmy do meczu w mocno osłabionym składzie. Tym większe brawa dla tych którzy grali. Dziękuję również kibicom którzy są z nami i szczerze dopingują nasza Drużynę.