Radomniak musiał uznać wyższość biało-niebieskich. Unia wygrywa 6:2

W sobotnim meczu Klasy Okręgowej, grupy 2 seniorzy suskiej Unii dopisali do konta kolejne 3 punkty pewnie wygrywając z Radomniakiem Radomno 6:2/

Prowadzenie Unii jużw 4 minucie spotkania dał dobrze dysponowany Łukasz Luliński. Niespełna 3 minuty później do siatki gości trafiłJakub Przytuła podwyższając na 2:0. Trzecie trafienie dla Unii zanotował w 22 minucie Kamil Kozłowski, a w 26 piątego gola  dołożył Jakub Janiszek. W ostatniej minucie pierwszej części gry pierwszą bramkę zdobywa drużyna Radomniaka.

Po przerwie kibice Unii musieli czekac na gola niespełna 4 minuty. Wtedy to świeżo wprowadzony na murawę Krystian Staniec zaznaczył swoją obecność podnosząc prowadzenie na 5:1. Drugie i ostatnie trafienie piłkarze Radomniaka zanotowali w 57 minucie spotkania, a wynik ostatecznie na 6:2 ustalił w 74 minucie kapitan Łukasz Luliński pewnie egzekwujuąc rzut karny.

Skrót meczu opobulikujemy na naszych stronach w dniu jutrzejszym.