Mecz o dwóch obliczach. Unia Susz - Ewingi Zalewo 2:3

Po bardzo dobrej pierwszej połowie w naszym wykonaniu, kiedy to stworzyliśmy dużo groźnych sytuacji bramkowych prowadziliśmy z Ewingami 2:0 (2 gole Ł.Lulińskiego).

Niestety w w drugiej części spotkania strzelali tylko goście, którzy w zaledwie 6 minut trzykrotnie pokonując Marka Lewickiego przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść i wygrali cały mecz. Ostateczny wynik: 2-3.

Jak sobotnia przegrana biało-niebieskich przełożyła się na sytuację w ligowej tabeli? Polonia Iłowo wygrywając swój mecz odskoczyła na 6 oczek umacniając swoją pozyjcę lidera rozgrywek. Unia Susz z dorobkiem 57 punktów zajmuje nadal druga pozycję. Trzecie miejsce należy do Startu Nidzica, który ma idenyczny dorobek punktowy. Na 4 miejscu (55 pkt.) Polonia Pasłęk, która nie wykorzystała okazji i również przegrała swoje spotkanie z Grunwaldem Gierzwałd 3:2.

Unia Susz - Ewingi Zalewo 2:3 (2:0)