Kormoran Zwierzewo - Unia Susz 2:7

Kormoran Zwierzewo - Unia Susz 2:7

Kormoran Zwierzewo - Unia Susz 2:7

W sobotę w Zwierzewie oglądaliśmy festiwal bramek. Mecz się jeszcze dobrze nie rozpoczął, a już zespół biało-niebieskich przegrywał 1:0.

W 3 minucie meczu gospodarze po bramce Michała Kińskiego wyszli na prowadzenie. Bramka ta podrażniła ambicję naszych zawodników, którzy od tego momentu zdecydowanie przeważali na boisku. Składna i szybsza gra naszego zespołu pozwoliła nam doprowadzić do wyrównania po bramce Krystiana Stańca już w 8 minucie meczu. Unia przyzwyczaiła nas już w tej rudzie do dobrej gry ofensywnej z wysokim pressingiem. Efektem naporu na bramkę Kormorana były jeszcze 3 bramki ustające wynik 1:4 do przerwy. Najpierw w 21 minucie Krystian Staniec zdobył 2 bramkę w tym meczu, by chwilę później Jeremiasz Cacan i Patrick Barwiński odpowiednio w 28 i 30 minucie zakończyli strzelanie w 1 połowie. W 40 minucie meczu po brutalnym faulu przeciwnika z powodu urazu boisko opuścić musiał Karol Witkowski, którego miejsce na boisku zajął Jonasz Lewandowski.

Po przerwie zespół Kormorana ponownie rozpoczął strzelanie w 51 minucie zmieniając wynik na 2:4. Podrażnieni niczym ranny lew zawodnicy Unii szli za ciosem szukając kolejnych bramek. Pazerność w dobrym tego słowa znaczeniu spodobała by się nawet selekcjonerowi Sousie, który w każdym meczu oczekuje jej od reprezentantów naszego kraju. W 58 minucie bramkę na 2:5 strzela kapitan Unii Łukasz Luliński. W 70 minucie 3 swoją bramkę w tym meczu strzela nasz niezawodny El Goleador Krystian Staniec. Który to już hatrick tego zawodnika z barwach naszej Unii ? Nie byłby to mecz zespołu trenera Chodowca gdyby na listę strzelców nie wpisał się zawodnik wchodzący z ławki rezerwowych. Wynik spotkania na 2:7 w 82 minucie ustalił Wiesław Murawski, który na boisku zameldował się w 73 minucie. Pamiętajmy, iż wkład w to zwycięstwo miał zarówno każdy zawodnik przebywający w tym meczu na boisku i Ci którzy na co dzień trenują w drużynie seniorów. Każdy zawodnik ma wkład w siłę naszego zespołu. Przy obecnej formie zespołu, aż chciałoby się żeby liga dalej grała, a nie udawała się na zimowy sen. Warto wspomnieć również o fantastycznej grupie kibiców wyjazdowych naszego klubu, którzy wspierali nasz zespół w Zwierzewie. W najbliższą sobotę o 13:00 w Rybnie Unia zakończy piłkarska jesień meczem z Delfinem. Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz.

 

BRAMKI:

1:0 - 3' - Michał Kiński (Kormoran Zwierzewo)

1:1 - 8' - Krystian Staniec (Unia Susz)

1:2 - 21' - Krystian Staniec (Unia Susz)

1:3 - 28' - Jeremiasz Cacan (Unia Susz)

1:4 - 30' - Patrick Barwiński (Unia Susz)

2:4 - 51' - Rafał Farasiewicz (Kormoran Zwierzewo)

2:5 - 58' - Łukasz Luliński (Unia Susz)

2:6 - 70' - Krystian Staniec (Unia Susz)

2:7 - 82' - Wiesław Murawski (Unia Susz)

 

SKŁADY:

Kormoran Zwierzewo: Denis Staroń - Artur Drozd, Michał Kiński, Dawid Sokołowski, Daniel Góralski, Tomasz Śnieżawski (K), Szymon Longosz, Paweł Drozd, Rafał Farasiewicz, Konrad Rybicki, Jakub Wojdyłło.

rezerwa: Mateusz Nejman, Tomasz Gonta, Kacper Rogala.

 

Unia Susz: Mateusz Rutecki - Mateusz Wiśniewski, Grzegorz Łazarczyk, Jeremiasz Cacan, Patrick Barwiński, Krystian Staniec, Jakub Górski, Kamil Kozłowski, Dawid Jaśniewicz, Karol Witkowski, Łukasz Luliński (K).

rezerwa: Karol Chodowiec, Wiesław Murawski, Adrian Laskowski, Jakub Janiszek, Jonasz Lewandowski, Piotr Trzciński, Patryk Bińczak.