Komplet punktów z Miłomłyna, mecz kończyliśmy w 10tkę!

Wyjazdowy mecz z Tęczą MIłomłyn w ramach 6 kolejki Klasy Okręgowej zakończył się zwycięstwem biało-niebieskich 2:3. Mimo, że mecz kończyliśmy w osłabieniu udało się do Susza przywieźć komplet punktów.

Sobotni mecz nie rozpoczął się po myśli podpoiecznych Jarosława Chodowca bo już w 3 minucie za sprawą Jakuba Grembockiego drużyna Tęczy Miłomłyn objęła prowadzenie. Wnyik spotkania nie zmieniał się do 44 minuty. Wtedy to prowadzenie Unii Susz dał Krystian Staniec. Radość ze złapania kontaktu nie trwała długo bo już w 45 minucie to ponownie Tęczą Miłomłyn cieszyła się z objęcia prowadzenia po golu Adriana Wasiaka. Po raz drugi do remisu Unia Susz doprowadziła w 60 minucie za sprawą gola Jonasza Lewandowskiego. Prowadzenie biało-niebieskim w 82 minucie spotkania dał Jakub Przytuła i mimo, że od 84 minuty drużyna Unii grała w osłabieniu po tym jak drugi żółty kartonik obejrzał Dominik Zakrzewski to udało się utzrzymać prowadzenie do końca spotkania.