Jak oni grają? Czyli podsumowanie ostatnich sparingów drużyny seniorów.

Biało-niebiescy pod wodza trenera Jarosława Chodowca są w trakcie okresu przogotowawczego do rundy wiosennej sezonu 2019/20. Częste treningi przeplatane są z meczami testowymi. Jak w nich wypadają Unici?

16.02

Drużyna seniorów Unii Susz rozegrała sparing przygotowujący nasz zespół do rozgrywek w  V lidze. Przeciwnikiem był zespół Pogoń Prabuty. Po dobrej grze całego zespołu mecz zakończył się zwycięstwem biało niebieskich 5-1

Skład: Nikodem Rudziński - Dariusz Laskowski, Jakub Urbański, Jakub Gula, Dominik Zakrzewski - Mateusz Musiński, Michał Kwiatkowski, Jakub Szymanowski, Łukasz Luliński, Szymon Hanas – Bartosz Wacławski.

Grali również - Karol Chodowiec, Jonasz Lewandowski, Kamil Kozłowski, Krystian Staniec, Maciej Pastuszuk.

19.02

Seniorzy Unii Susz udali się na sparing do Ostródy z III ligowym zespołem Huragan  Morąg. Mecz został rozegrany w trzech kwartach. Huragan wygrał to spotkanie 5-0 ( I-kwarta 3-0, II-kwarta 1-0 i III-kwarta 1-0) Choć wynik tego nie wskazuje Unia rozegrała dobry mecz. Martwić mogą tylko błędy, szczególnie w pierwszej kwarcie gdzie po stałych fragmentach tracimy trzy bramki. Kolejne kwarty to bardzo wyrównane spotkanie. W naszym zespole w tym meczu z różnych przyczyn nie zagrali Szymanowski, Wacławski, Bieńkowski , Staniec, Pastuszuk  i w pewnym momencie na boisku było 5 zawodników 15 letnich.

Skład: Piotr Puwalski – Dariusz Laskowski, Jakub Urbański, Jakub Gula, Dominik Zakrzewski, Szymon Hanas, Mateusz Musiński, Michał Kwiatkowski, Jonasz Lewandowski , Łukasz Luliński, Robert Krauze.

Grali również: Karol Chodowiec , Michał Żmuda, Kamil Koper, Kamil Kozłowski i trzech zawodników testowanych.

21.02

Nasz zespół seniorów rozegrał kolejny mecz kontrolny . Tym razem graliśmy w Iławie z drużyną juniorów Jezioraka Iława . Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 3-0. W pierwszej połowie mecz był w miarę wyrównany i oba zespoły mogły strzelić bramki. Druga połowa to już spora przewaga Unii.

Skład: Maciej Pastuszuk – Dariusz Laskowski, Mateusz Musiński, Dominik Zakrzewski, Jakub Gula, Kuba Szymanowski, Michał Żmuda, Michał Kwiatkowski, Łukasz Luliński, Kamil Kozłowski, zaw.testowany.

Grali również: Karol Chodowiec ,Krystian Staniec.