Dariusz Laskowski zakończył karierę w Unii Susz

Dariusz Laskowski zakończył karierę w Unii Susz

Dariusz Laskowski zakończył karierę w Unii Susz

Mecz pomiędzy Unią Susz, a Płomieniem Turznica, do którego doszło w sobotę 21 sierpnia był ostatnim, w którym na murawie kibice mogli oglądać Dariusza Laskowskiego. Wychowanek biało-niebieskich zakończył wieloletnią karierę na "Leśnej".

Występujący najczęściej na pozycji obrońcy zawodnik spędził w Unii Susz prawie całą karierę. W rozgrywkach juniorskich reprezentował barwy Olimpii Elbląg. W seniorskiej piłce oprócz biało-niebieskich grał również dla GKS-u Wikielec.

„Daro” po wejściu do pierwszej drużyny szybko stał się jednym z filarów formacji obronnej naszej drużyny.  Z biało-niebieskimi dotarł do rozgrywek IV ligi gdzie spędzili kilka sezonów w górnej części tabeli. Pracowity, zdyscyplinowany i zawsze uśmiechnięty – tak mówią o nim kibice, którzy wielokrotnie oklaskiwali jego udane interwencje.

Ze względu na zmiany, które uniemożliwią dalszą grę w naszym klubie zawodnik podjął decyzję o zakończeniu kariery z herbem Unii na piersi. Darku, dziękujemy za każdą kroplę potu wylaną na treningu, za każdą minutę meczową spędzoną na boisku w barwach Unii. Cieszymy się, że możesz być częścią historii tego klubu i życzymy Ci powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym!

 

 

GALERIA ZDJĘĆ: