3 punkty z Zalewa wróciły do Susza!

3 punkty z Zalewa wróciły do Susza!

3 punkty z Zalewa wróciły do Susza!

Na boisku w Zalewie nasz zespół postanowił zacząć mocno od samego początku. Nasi zawodnicy potwierdzili dobrą formę. Składna i szybka gra zaowocowała pierwszym golem już w 8 minucie spotkania. Strzelcem gola Krystian Staniec. W 22 minucie było już 0:2, a na listę strzelców ponownie wpisał się nasz Suski El Goleador. Biało-niebiescy do końca kontrolowali przebieg spotkania. Wynik meczu w 60 minucie ustalił na 0:3 Patryk Bińczak, który potrzebował zaledwie 3 minut na boisku by wpisać się na listę strzelców. Trener Chodowiec ponownie dał zagrać w tym meczu wszystkim zawodnikom z pola, których desygnował na mecz w Zalewie. Zwycięstwa zdecydowanie budują zespół, ale to co widać w przypadku naszego zespołu jak ważną rolę odgrywa każdy zawodnik trenujący w drużynie seniorów. Od kilku spotkań każde wejście z ławki daje dużo zespołowi. Niech nasza seria zwycięstw trwa jak najdłużej. Warta odnotowanie jest również gra obronna naszego zespołu na czele z Mateuszem w bramce. To już 392 minuty bez straconego gola. Następny mecz rozgrywamy w naszym domu przy Leśnej w najbliższą sobotę o godzinie 13:00. Przeciwnikiem Biało-Niebieskich będzie Tęcza Miłomłyn. Wszyscy na mecz !!! Z Waszym wsparciem osiągniemy nasz cel. 2 punkty dzielą nas od prowadzącej drużyny Ossy Biskupiec.
 
 
BRAMKI:
0:1 - 8' - Krystian Staniec (Unia Susz)
0:2 - 22' - Krystian Staniec (Unia Susz)
0:3 - 60' - Patryk Bińczak (Unia Susz)
 
 
SKŁADY:
Ewingi Zalewo: Patryk Bieliński - Jarosław Frygier, Jakub Bulski, Damian Kozak, Bartosz Mróz, Ariel Gortatowski, Dariusz Śmigielski (K), Marcin Mostowiec, Maciej Śmigielski, Jamal Hemmati, Jakub Jaros.
rezerwa: Piotr Sowa, Rocco De Rosa, Michał Bielecki
 
Unia Susz: Mateusz Rutecki - Mateusz Wiśniewski, Jeremiasz Cacan, Patrick Barwiński, Krystian Staniec, Jakub Górski, Jonasz Lewandowski, Dominik Zakrzewski, Dawid Jaśniewicz, Karol Witkowski, Łukasz Luliński (K).
rezerwa: Karol Chodowiec, Wiesław Murawski, Kamil Kozłowski, Piotr Trzciński, Patryk Bińczak.