3 bramki = 3 punkty. Unia wygrywa z Czarnymi!

Kto nie był w sobotę na Leśnej niech żałuje, obie drużyny zaserwowały nam dobre widowisko, obfitujące w akcję z dwóch stron.

W pierwszej połowie mecz był wyrównany. Pomimo starań z dwóch stron, żadnej z drużyn nie udało się wyjść na prowadzenie. W 39 minucie z lekkim uraz z boiska zszedł Paweł Bieńkowski, a na boisku pojawił się Jonasz Lewandowski. W przerwie trener Chodowiec dokonał jeszcze jednej zmiany Patricka Barwińskiego zastąpił Karol Witkowski. Zespół Biało-niebieskich ruszył z naporem od pierwszych minut drugiej połowy, by wyjść na prowadzenie. Zespół Czarnych ograniczał się jedynie do kontrataków. W 69 minucie boisko opuścił Krystian Staniec, a w jego miejsce na boisku pojawił się młodzieżowiec stawiający pierwsze kroki w seniorskiej piłce - Piotrek Trzciński. Pomimo stworzenia przez nasz zespół kilku dogodnych sytuacji do wyjścia na prowadzenie, jeden z nielicznych ataków w drugiej odsłonie spotkanie w 74 minucie wyprowadza zespół Czarnych na prowadzenie w tym meczu. Biało-niebiescy ruszyli wówczas z prawdziwie ułańską szarżą, dążąc do odwrócenia wyniku spotkania. Cierpliwość, walka i nieustające ataki opłaciły się już w 82 minucie, gdy po bramce Piotrka Trzcińskiego zespół doprowadził do wyrównania. Unii w tym meczu remis nie zadawalał i po kolejnej dobrej akcji zespołu już po 6 minutach ponownie po golu Piotrka wychodzimy na prowadzenie 2:1. Twierdza przy Leśnej rośnie silna. Piotrek Trzciński zaliczył w sobotę prawdziwe wejście smoka z ławki rezerwowych. Rozpędzony zespół Biało-niebieskich dorzucił jeszcze jedną bramkę w doliczonym czasie gry. Strzelcem bramki nie kto inny jak nasz kapitan Łukasz Luliński, który szczególnie polubił ten fragment na poprawianie dorobku strzeleckiego. Będziemy prowadzili od teraz statystyki ile bramek Łukasz strzelił w sezonie w doliczonym czasie gry, a może nawet dorzucimy ten element do naszej Ligi Typerów. Brawo dla drużyny i osób zaangażowanych za charakter i walkę do końca. Dziękujemy kibicom za wsparcie drużyny i obecność na stadionie. Z Wami jesteśmy silniejsi !!! Dwa mecze u siebie 6 pkt. Następny mecz rozegramy na wyjeździe w piątek o 19:00 z Ossą Biskupiec. Liczymy na naszą silną kibicowską grupę wyjazdową.